Orthica

Suplementy diety Orthica są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Suplementy zawierają ukierunkowane kombinacje składników aktywnych w optymalnych dawkach – w ofercie producenta znajdują się zarówno produkty jednoskładnikowe (np. witamina D, magnez), jak również szeroka gama produktów multiwitaminowych oraz produktów z dodatkiem składników roślinnych. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, smaków i aromatów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 35

Orthica to holenderska marka dostępna na rynku od ponad 30 lat, oferująca szeroką gamę specjalistycznych suplementów diety dedykowanych całej rodzinie. Cechuje ją najwyższa jakość oparta na badaniach i nauce. Orthica cieszy się dużym zaufaniem wśród ekspertów z dziedziny naturopatii oraz jako marka suplementów stosowanych w medycynie ortomolekularnej.

Zespół specjalistów marki Orthica zajmuje się opracowywaniem produktów z największym naciskiem na jakość, bezpieczeństwo i celowość. Rozwój produktów Orthica poprzedza długi proces badań. Od 2006 roku cały proces tworzenia wyróżniony jest certyfikatem HACCP (Hazard Analysis of Critical Control Points). Każdy etap procesu produkcyjnego jest opisywany i rejestrowany tak, aby każdy suplement diety był zawsze wytwarzany w ten sam sposób.