Dr. Mercola

Produkty z serii Mercola Premium są opracowywane i badane osobiście przez dr Josepha Mercolę i jego zespół. Dzięki takiemu podejściu, na rynek wprowadzane są jedynie zweryfikowane pod kątem składu i efektywności produkty, które charakteryzują się doborem czystych składników, bez dodatku GMO, oraz brakiem potencjalnie szkodliwych wypełniaczy i dodatków.

Firma dr. Mercola przestrzega zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Dr. Mercola stosuje unikalne technologie mające na celu zwiększenie biodostępności składników oraz ochronę przed degradacją. Ponadto, produkty są testowane pod kątem zanieczyszczeń, zafałszowania, siły działania i wydajności. Suplementy są testowana na wielu etapach procesu produkcyjnego oraz po zakończeniu produkcji (badanie pod kątem stabilności oraz analizy błędów).

Dr Mercola to licencjonowany lekarz chirurg, filantrop zdrowia a także autor bestsellerów, m.in. “Ultimate Wellness Game Changer”. W swojej ofercie posiada najwyższej jakości produkty, od 1997 roku.

Doktor Joseph Mercola na początku lat 90. zaczął interesować się medycyną naturalną. Kiedy zauważył, że zmiana diety i aktywność fizyczna znacznie poprawiły zdrowie jego pacjentów, zmienił podejście do leczenia.

W 1997 r. utworzył stronę Mercola.com, która obecnie znajduje się na liście 10 najczęściej odwiedzanych stron internetowych poświęconych zdrowiu.