Garden of Life to amerykańska firma, która oferuje wyłącznie naturalne produkty. Od zawsze liczy się dla niej prostota i czystość składu. Marka ta uważa, że to, co naturalne, jest dla nas najlepsze. Dla niej liczy się jakość. Rośliny wykorzystywane do tworzenia jej suplementów diety są uprawiane w najdogodniejszych warunkach, bez nawozów. Firma ta wierzy, że do uzyskania najlepszych plonów wystarczy to, co oferuje natura, czyli gleba, woda i słońce.

Marka Garden of Life dokładnie bada skąd pozyskiwane są surowce do produkcji ich suplementów. Produkty Garden of Life posiadają tylko naturalne składniki. Nie zawierają syntetycznych składników, zbędnych aromatów, barwników czy wypełniaczy.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 54

„Wierzymy, że zdrowie ma znaczenie” i dlatego „jesteśmy fanatykami w kwestii jedzenia” – tak mówi o sobie firma Garden of Life. To podejście bardzo różni ich od innych producentów działających w branży.

Garden of Life wytwarza między innymi: probiotyki, białka, witaminy oraz suplementy diety. Jest liderem wśród firm działających na rynku produktów naturalnych. Droga, którą przechodzą ich produkty, zaczyna się od prawdziwego jedzenia o jak najlepszym składzie. Nie tworzą nic, co może zawierać jakiekolwiek dodatki chemiczne, syntetyczne oraz toksyny. Jak podkreślają, towary, które powstają w komercyjnych laboratoriach, zostawiają konkurencji.

Firma bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że naturalność w przypadku ich produktów powinna oznaczać wystarczającą ilość powietrza, wody, słońca a przede wszystkim czasu, dlatego woli dłużej czekać na efekty niż przyspieszać w jakikolwiek chemiczny sposób wzrost roślin. Przedsiębiorstwo skupia się na tym, aby poznać wszystkie informacje na temat składników, poczynając od tego, gdzie rosły, jakie stosowane były wobec nich praktyki rolnicze, która marka je wytworzyła a nawet jak dany pracodawca traktuje swoich pracowników. Tak przygotowane, naturalne półprodukty, zamieniane są później w efektywnie działające suplementy diety.

Czystość dla Garden of Life równa się zdrowie – firma otrzymała liczne certyfikaty potwierdzające czystość ich produktów i samego sposobu ich produkcji, m.in. USDA Organic, Certified Vegan, Certified Gluten-Free, Star-K Kosher, LEED Gold czy Green-e Energy.

Także formuły, które wykorzystuje Garden of Life są czyste. Jedną z serii tworzonych przez firmę jest mykind Organics – wykonana wyłącznie z organicznych owoców i ziół. Każdy pojedynczy produkt z tej linii posiada certyfikat USDA Organic i Non-GMO weryfikowany przez Non-GMO Project Verified.