Suplementy Now Foods stworzone zostały nie tylko dla osób aktywnych, ale jako uzupełnienie diety przydatne każdemu organizmowi. Suplementy diety to nieoceniona pomoc w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej oraz niezwykle przydatne w celu utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Atrakcyjna gama witamin, minerałów i innych specyfików przeznaczonych do wsparcia naszego organizmu dostępna w ofercie producenta gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Suplementy Now Foods to produkty wysokiej jakości. Dostępność, cena, skład i jakość suplementów pozwoliły tej marce utrzymać się na rynku i zasłużyć na wielu wiernych klientów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 47

Producent Now Foods jest jednym z liderów rynku suplementów diety już od roku 1968. Nawet w czasach, kiedy zdrowa żywności i naturalne suplementy nie były popularne, Now Foods nigdy nie zrezygnowało ze swojej misji – dostarczania konsumentom produktów wspomagających zdrowy tryb życia.

W latach sześćdziesiątych XX wieku przemysł suplementów zdrowotnych był w powijakach. W tych latach Elwood Richard założył niewielką sieć sklepów w rejonie Chicago w USA. Wiedza, którą zdążył nabyć w ciągu ponad 50 lat, procentuje po dziś dzień.

Marka Now Foods jest nadal rodzinnym biznesem, należącym do rodziny Richard. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek branży naturalnych suplementów i witamin. Lokalna firma rozrosła się do ogromnych rozmiarów, będąc teraz właścicielem wielu fabryk i centrów dystrybucyjnych na terenie całych Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nowoczesne technologie i sztab doświadczonych ekspertów umożliwiają marce dostarczanie produktów najwyższej jakości.