ORTHICA Curcuma 60 kaps

152,97 

Suplement diety zawiera kompleks ekstraktu z kłączy ostryżu długiego i fosfatydylocholiny z soi (Meriva®) w ilości 500 mg w porcji.

Czas realizacji: 1-2 dni robocze

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Curcuma firmy Orthica zawiera kompleks ekstraktu z kłączy ostryżu długiego i fosfatydylocholiny z soi (Meriva®) w ilości 500 mg w porcji.

Produkt w postaci kapsułek.

Połączenie ekstraktu z kłączy ostryżu długiego z fosfatydylocholiną z soi w kompleks zwiększa biodostępność kurkuminy. Kurkumina posiada właściwości antyoksydacyjne i wspomaga zdrowie wątroby.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Dwie kapsułki dziennie w trakcie posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 60 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji (2 kapsułki) Ilość w porcji
Ekstrakt z kłączy ostryżu długiego i fosfatydylocholina – Kompleks Meriva®*
(18% kurkuminoidów)
500 mg
* Meriva® – zastrzeżony znak towarowy firmy Indena S.p.A., Mediolan.

Składniki: subst. wypełniająca: celuloza; kompleks ekstraktu z kłączy ostryżu długiego (Curcuma longa) i fosfatydylocholiny (z soi); hydroksypropylmetyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów