Biuro Obsługi Klienta: Pon.-Pt.: 9-16

tel. (61) 834 30 12

PRODUCENCI

Twój koszyk jest pusty
Płatności on-line obsługuje:

O nas

Sklep internetowy VitaOaza.pl powstał w sierpniu 2012 roku, wychodząc naprzeciw coraz większym oczekiwaniom Klientów dotyczących suplementów diety. Produkty które Państwu oferujemy cechują się najwyższą jakością i pochodzą od sprawdzonych producentów.

Jesteśmy zespołem ludzi, który dba o zdrowie, dlatego bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości produktów, których używamy. Robiąc zakupy warto zwrócić uwagę nie tylko na skład, ale także na pochodzenie składników. Firmy które rekomendujemy charakteryzują się wysoką dbałością o każdy szczegół etapu produkcji, w związku z czym nasze suplementy pochodzą z pewnego i sprawdzonego źródła. Nie oferujemy Państwu rzeczy, których sami byśmy nie kupili.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na polski rynek suplementów firmy KIRKMAN, która przykłada bardzo dużą wagę do rygorystycznych kontroli, dzięki czemu produkty tej marki nadają się do stosowania dla osób z alergiami pokarmowymi oraz ze specjalnymi wymaganiami dietetycznymi.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klientów. Zależy nam na tym, aby zakupy na naszej stronie były dla Państwa przyjemnością. Świadczy o tym nasze motto:

 

Najwyższa jakość produktu w konkurencyjnej cenie z obsługą klienta na wysokim poziomie

 

Zapraszamy do zakupów,

                       Zespół VitaOaza.pl

Copyright © VitaOaza.pl

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.