ORTHICA MSM – 1000 90 tabl

115,97 

Suplement diety zawiera metylosulfonylometan – organiczne źródło siarki w ilości 1000 mg w porcji.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety MSM – 1000 firmy Orthica zawiera metylosulfonylometan – organiczne źródło siarki w ilości 1000 mg w porcji.

Produkt w postaci tabletek.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna tabletka dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (1 tabletka) Ilość w porcji
Metylosulfonylometan (MSM) 1 000 mg

Składniki: metylosulfonylometan, subst. wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; subst. przeciwzbrylająca: kwas tłuszczowy poch. roślinnego, sól magnezowa kwasu tłuszczowego, dwutlenek krzemu; subst. glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol, wosk carnauba.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów