Cyanotech

Firma Cyanotech Corporation jest producentem produktów z alg od ponad 21 lat – opracowała zaawansowaną technologię, która w połączeniu z doskonałą lokalizacją hodowli na Kona Coast (Hawaje) daje możliwość produkcji produktów z alg bez żadnych zanieczyszczeń. Firma posiada certyfikat GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych) oraz działa zgodnie z wytycznymi FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Cyanotech Corporation to pierwszy i najstarszy producent spiruliny na świecie, z olbrzymim doświadczeniem hodowlanym i stałą współpracą z wieloma placówkami naukowymi w USA i Japonii. Do hodowli spiruliny nie używa się żadnych środków chemicznych – pestycydów ani herbicydów, ponadto opatentowany proces suszenia i tabletkowania odbywa się bez żadnych strat składników odżywczych (proces odbywa się w niskich temperaturach i braku dostępu tlenu). Na każdym etapie produkcji przeprowadzana jest szczegółowa kontrola jakości (ponad 15 testów). Hawajska Spirulina Pacifica posiada wszystkie możliwe międzynarodowe certyfikaty jakościowe (m.in. ISO9002 i certyfikat koszerności) oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania jakie są dostępne na świecie. Produkt końcowy badany jest przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia jakości i bezpieczeństwa spożycia.

Firma Cyanotech posiada pozwolenie wydane przez Departament Zdrowia stanu Hawaje na produkcję i przetwarzanie naturalnej astaksantyny. Każda partia BioAstinu Naturalnej Astaksantyny przechodzi rygorystyczne testy kontroli jakości, aby zapewnić najwyższą jakość i czystość produktu końcowego. Ponadto wieloletnie doświadczenie i opatentowana technologia pozwalają na produkcję znacznie większych ilości naturalnej astaksantyny niż konkurencja. Udział firmy Cyanotech w rynku sprzedaży produktów z astaksantyną wynosi ponad 95%.