ORTHICA L-Selenomethionine – 200 90 kapsułek

114,77 

Suplement diety zawiera selen w formie L-selenometioniny w ilości 200 µg w porcji.

Czas realizacji: Na zamówienie (1-2 tygodnie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety L-Selenomethionine – 200 firmy Orthica zawiera selen w formie L-selenometioniny w ilości 200 µg w porcji.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Selen pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy oraz układu odpornościowego. Wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Selen (L-selenometionina) 200 µg 364%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: subst. wypełniająca: fosforan dwuwapniowy; żelatyna (osłonka kapsułki); subst. wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; subst. przeciwzbrylająca: sól magnezowa kwasu tłuszczowego; L-selenometionina.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, sztucznych barwników i aromatów