ORTHICA Glucosamine Complete 120 tabletek

386,17 

Suplement diety zawiera glukozaminę, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, natywny kolagen typu II oraz mangan.

Czas realizacji: Na zamówienie (1-2 tygodnie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Glucosamine Complete firmy Orthica zawiera glukozaminę, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, natywny kolagen typu II oraz mangan.

Produkt w postaci tabletek.

Mangan przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycz­nego i utrzymania zdrowych kości. Pomaga w prawid­łowym tworzeniu tkanek łącznych i ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Dwie tabletki dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 120 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji (2 tabletki) Ilość w porcji %RWS*
Siarczan glukozaminy 2KCl:
– glukozamina
750 mg
600 mg
**
**
Siarczan chondroityny 600 mg **
Ekstrakt kwasu hialuronowego:
– kwas hialuronowy
33 mg
19,8 mg
**
Niezdenaturowany kolagen typu II – UC-II®1) 5 mg **
Mangan 4 mg 200%
* Referencyjne wartości spożycia
** Referencyjne wartości spożycia nieokreślone
1) Opatentowany UC-II® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy InterHealth N.I.

Składniki: siarczan glukozaminy 2KCl (skorupiaki); sól sodowa siarczanu chondroityny; subst. wypełniająca: maltodekstryna, celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt kwasu hialuronowego; niezdenaturowany (natywny) kolagen typu II; glukonian manganu; subst. przeciwzbrylająca: kwas tłuszczowy poch. roślinnego, dwutlenek krzemu, sól magnezowa kwasu tłuszczowego; subst. glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów