ORTHICA Orthisept Plus 60 kaps

130,97 

Suplement diety zawiera ekstrakty z liści oliwnych, ziela tymianku, kory drzewa lapacho, czosnku pospolitego, korzenia gorzknika kanadyjskiego oraz kwas kaprylowy.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Orthisept Plus firmy Orthica zawiera ekstrakty z liści oliwnych, ziela tymianku, kory drzewa lapacho, czosnku pospolitego, korzenia gorzknika kanadyjskiego oraz kwas kaprylowy.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących. Nie powinno się stosować przy zaburzeniach krzepnięcia krwi. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 60 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Ekstrakt z liści oliwnych (20% oleuropeiny) 50 mg
Ekstrakt z kory drzewa lapacho 35 mg
Ekstrakt z ziela tymianku (2% olejków eterycznych) 35 mg
Ekstrakt z czosnku pospolitego (2% alliin) 25 mg
Ekstrakt z korzenia gorzknika kanadyjskiego (5% alkaloidów) 15 mg
Kwas kaprylowy
z kompleksu kaprylanu wapnia i magnezu
350 mg
418 mg

Składniki: kompleks kaprylanu wapnia i magnezu; żelatyna (osłonka kapsułki), ekstrakt z liści oliwnych (Olea europaea); ekstrakt z ziela tymianku (Thymus vulgaris); ekstrakt z kory drzewa lapacho (Tabebuia avellanedae Lorentz ex Griseb); ekstrakt z czosnku pospolitego (Allium sativum); ekstrakt z korzenia gorzknika kanadyjskiego (Hydrastis canadensis); subst. przeciwzbrylająca: sól magnezowa kwasu tłuszczowego, dwutlenek krzemu; mąka ryżowa.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów