ORTHICA Ginkgo 90 kaps

119,97 

Suplement diety zawiera ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo Biloba) w ilości 80 mg w porcji.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Ginkgo firmy Orthica zawiera ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo Biloba) w ilości 80 mg w porcji.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Dwie kapsułki dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących. Jednoczesne stosowanie ekstraktu z liści miłorzębu dwuklapowego z lekami przeciwzakrzepowymi i lekami hamującymi aktywność płytek krwi zwiększa ryzyko wystąpienia krwawienia. Substancje czynne miłorzębu dwuklapowego nasilają działanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, paracetamolu i leków moczopędnych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 45

Skład porcji (2 kapsułki) Ilość w porcji
Ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego
(24% ginkgoflawonoglikozydów)
80 mg

Składniki: subst. wypełniająca: skrobia ryżowa; żelatyna (osłonka kapsułki); ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo Biloba); subst. przeciwzbrylająca: sól magnezowa kwasu tłuszczowego, dwutlenek krzemu.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów