DR. MERCOLA Olej z kryla dla kobiet (KRILL OIL FOR WOMEN) 90 kapsułek

205,97 

Suplement diety Olej z kryla dla kobiet firmy Dr. Mercola zawiera ekstrakt lipidowy z kryla antarktycznego, olej z nasion pierwiosnka oraz oleożywicę z alg.

 

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: DR. MERCOLA

Data przydatności: 30 listopada, 2024

Opis

Suplement diety Olej z kryla dla kobiet firmy Dr. Mercola zawiera ekstrakt lipidowy ze skorupiaka kryla antarktycznego będący źródłem kwasów Omega-3 i fosfolipidów, olej z nasion pierwiosnka – źródło kwasu gamma linolenowego oraz bogatą w astaksantynę oleożywicę z alg.

Produkt w postaci kapsułek LiCaps®.

Olej z kryla dla kobiet Dr. MERCOLA® to formuła o zwiększonej biodostępności niezbędnych kwasów omega-3 i organicznej astaksantyny.

Kwasy Omega-3 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu (DHA), do utrzymania prawidłowego widzenia (DHA) oraz do prawidłowego funkcjonowania serca (EPA i DHA). Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

Producent: Dr Mercola, USA

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 3 kapsułki dziennie podczas pierwszego posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Suplement diety przeznaczony dla kobiet powyżej 18 roku życia. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz posiadające problemy z krzepnięciem krwi. W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych przed przyjęciem suplementu diety zalecana jest kontrola lekarska i zasięgnięcie opinii specjalisty.

 

Skład

Skład: 90 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji dziennej (3 kapsułki) Ilość w porcji
Ekstrakt lipidowy ze skorupiaka kryla antarktycznego (Euphausia superba)

w tym:

– fosfolipidy

– kwasy omega-3

w tym:

EPA (kwas eikozapentaenowy)

DHA (kwas dokozaheksaenowy):

1 000 mg

 

400 mg

220 mg

 

120 mg

55 mg

Olej z nasion pierwiosnka

w tym:

– kwas gamma linolenowy

500 mg

 

45 mg

Bogata w astaksantynę oleożywica z alg Haematococcus pluvialis 2 mg

Składniki: ekstrakt lipidowy ze skorupiaka kryla antarktycznego (Euphausia superba), olej z nasion pierwiosnka, składnik otoczki kapsułki: żelatyna rybia (tilapia); bogata w astaksantynę oleożywica z alg Haematococcus pluvialis, oliwa z oliwek, ekstrakt z liści rozmarynu.