DR. MERCOLA Witamina B12 Energy Booster – metylokobalamina 25 ml

101,97 

Suplement diety zawiera aktywną formę witaminy B12 – metylokobalaminę w ilości 166 mcg w porcji.

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: DR. MERCOLA

Data przydatności: 28 lutego, 2023

Opis

Suplement diety Witamina B12 Energy Booster – metylokobalamina firmy Dr. Mercola zawiera aktywną formę witaminy B12 – metylokobalaminę w ilości 166 mcg w porcji.

Produkt w postaci sprayu o pysznym, jeżynowym smaku.

Witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ponadto witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Złamać przednią klapkę, wcisnąć i przekręcić w prawo. Dobrze wstrząsnąć i nacisnąć pompkę. Jako suplement diety przyjmować jedną aplikację (rozpylenie) dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać.

 

Skład

Skład: 25 ml (spray)

Ilość porcji w opakowaniu: ok. 192 aplikacje

Skład porcji (1 aplikacja) Ilość w porcji %RWS*
Witamina B12 (metylokobalamina) 166 mcg 6 640%
* Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: witamina B12 (metylokobalamina), substancje pomocnicze: nośnik – gliceryna roślinna, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, substancja konserwująca – sorbinian potasu, naturalne aromaty.

 

Nie zawiera

glutenu, soi, GMO