DR. MERCOLA Witamina B12 Energy Booster – metylokobalamina płyn 29 ml

103,97 

Suplement diety zawiera aktywną formę witaminy B12 – metylokobalaminę w ilości 166 mcg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: DR. MERCOLA

Data przydatności: 31 maja, 2025

Opis

Suplement diety Witamina B12 Energy Booster – metylokobalamina firmy Dr. Mercola zawiera aktywną formę witaminy B12 – metylokobalaminę w ilości 200 mcg w porcji.

Produkt w postaci sprayu o pysznym, jeżynowym smaku.

Witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ponadto witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Dobrze wstrząśnij i naciśnij pompkę. Jako suplement diety przyjmuj jedną aplikację (rozpylenie) dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać.

 

Skład

Skład: 29 ml (spray)

Ilość porcji w opakowaniu: ok. 195 aplikacji

Skład porcji (1 aplikacja) Ilość w porcji %RWS*
Witamina B12 (metylokobalamina) 200 mcg 8000%
* Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: witamina B12 (metylokobalamina), substancje pomocnicze: nośnik – gliceryna roślinna, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, substancja konserwująca – sorbinian potasu, naturalne aromaty.

 

Nie zawiera

glutenu, soi, GMO