DR. MERCOLA WITAMINA E z mieszanką tokotrienoli i tokoferoli 30 kaps

134,97 

Suplement diety zawiera witaminę E (D-alfa tokoferol), kompleks tokoferoli (alfa-tokoferol, beta-tokoferol, gamma-tokoferol, delta-tokoferol) oraz tokotrienole z palmy i ryżu (alfa-tokotrienol, beta-tokotrienol, gamma-tokotrienol, delta-tokotrienol).

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: DR. MERCOLA

Data przydatności: 31 maja, 2023

Opis

Suplement diety WITAMINA E z mieszanką tokotrienoli i tokoferoli firmy Dr. Mercola zawiera witaminę E (D-alfa tokoferol), kompleks tokoferoli (alfa-tokoferol, beta-tokoferol, gamma-tokoferol, delta-tokoferol) oraz tokotrienole z palmy i ryżu (alfa-tokotrienol, beta-tokotrienol, gamma-tokotrienol, delta-tokotrienol).

Produkt w postaci kapsułek Licaps®. Kapsułki Licaps® nie zawierają zbędnych dodatków, tj. przeciwzbrylaczy, soli, skrobi, glutenu. Ich hermetyczne zamknięcie w atmosferze azotu pozwala dłużej zachować właściwości aktywne substancji oraz wyeliminować dodatkowe składniki utrzymujące ich trwałość.

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Znaczna większość dostępnych na rynku suplementów zawiera soję jako źródło witaminy E. Szukając dobrej alternatywy Dr Mercola chciał nie tylko uniknąć soi, ale również mieć pewność, że witamina E jest naturalnego pochodzenia i nie jest genetycznie modyfikowana. Z tego powodu jako naturalne źródło wit. E w produkcie wykorzystany został słonecznik.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i różnorodnie się odżywiać. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać.

 

Skład

Skład: 30 kapsułek Licaps®

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Witamina E (jako D-Alfa Tocoferol) 134 mg 1 117%
Kompleks tokoferoli zawiera:
Alfa-tokoferol
Beta-tokoferol
Gamma-tokoferol
Delta-Tokoferol
150 mg **
Tokotrienole z palmy i ryżu zawierają:
Alfa-tokotrienol
Beta-tokotrienol
Gamma-tokotrienol
Delta-tokotrienol
35 mg **
* Referencyjne Wartości Spożycia
** Referencyjne Wartości Spożycia nieokreślone

Składniki: witamina E, nośnik – trójglicerydy o średniej długości łańcucha, kapsułka – celuloza roślinna.

 

Nie zawiera

glutenu, soi, GMO