DR. MERCOLA Olej z Kryla dla dzieci 60 kapsułek

157,97 

Suplement diety zawiera olej z kryla antarktycznego.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: DR. MERCOLA

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Olej z Kryla dla dzieci firmy Dr. Mercola zawiera olej z kryla antarktycznego.

Produkt w postaci kapsułek Licaps®. Kapsułki Licaps® nie zawierają zbędnych dodatków, tj. przeciwzbrylaczy, soli, skrobi, glutenu. Ich hermetyczne zamknięcie w atmosferze azotu pozwala dłużej zachować właściwości aktywne substancji oraz wyeliminować dodatkowe składniki utrzymujące ich trwałość.

Czyste wody Antarktyki mają swoją tajemnicę: olej z kryla, tj. unikalne połączenie antyoksydantów i niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 dla zachowania optymalnego zdrowia oraz samopoczucia. Kwasy Omega-3 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu (DHA), do utrzymania prawidłowego widzenia (DHA) oraz do prawidłowego funkcjonowania serca (EPA i DHA). Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, z pierwszym posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

 

Skład

Skład: 60 kapsułek Licaps®

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji dziennej (2 kapsułki) Ilość w porcji
Olej z kryla 320 mg
Fosfolipidy 128 mg
EPA (kwas eikozapentaenowy) 38 mg
DHA (kwas dokozaheksaenowy) 17 mg
Astaksantyna 2 mg

Składniki: olej z kryla, organiczna oliwa z oliwek, wyciąg z liści organicznego rozmarynu, kapsułka: żelatyna rybia (tilapia).

 

Nie zawiera

glutenu, soi, GMO