DR. MERCOLA EYE SUPPORT 30 kapsułek

142,97 

Suplement diety EYE SUPPORT firmy Dr. Mercola zawiera składnikami wspierające dobre widzenie: antocyjaniny, luteinę, zeaksantynę oraz astaksantynę.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: DR. MERCOLA

Data przydatności:

Opis

Suplement diety EYE SUPPORT firmy Dr. Mercola zawiera składnikami wspierające dobre widzenie: antocyjaniny, luteinę, zeaksantynę oraz oleożywicę z alg Haematococcus pluvialis, która jest bogata w astaksantynę.

Produkt w postaci kapsułek.

Producent: Dr Mercola, USA

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 30 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Antocyjaniny pozyskane z ekstraktu owoców czarnej porzeczki

Luteina pozyskana z ekstraktu z kwiatu nagietka (Tagetes erecta)

Zeaksantyna pozyskana z ekstraktu z kwiatu nagietka (Tagetes erecta)

Bogata w astaksantynę oleożywica z alg Haematococcus pluvialis

50 mg

10 mg

2 mg

2 mg

Składniki: maltodekstryna z tapioki; ekstrakt z owoców czarnej porzeczki; składnik otoczki kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z kwiatu nagietka (Tagetes erecta); bogata w astaksantynę oleożywica z alg Haematococcus pluvialis; sacharoza, emulgator: hydroksypropylo-metyloceluloza, skrobia z tapioki, przeciwutleniacz: mieszanka tokoferoli.

Nie zawiera również syntetycznych składników. Organiczna astaksantyna jest uprawiana w czystym, wolnym od toksyn środowisku i ekstrahowana bez rozpuszczalników.