DR. MERCOLA Czosnek Czarny Sfermentowany 60 kaps

107,97 

Suplement diety zawiera sproszkowany czosnek, który został poddany procesowi fermentacji.

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: DR. MERCOLA

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Czosnek Czarny Sfermentowany firmy Dr. Mercola zawiera sproszkowany czosnek, który został poddany procesowi fermentacji.

Produkt w postaci kapsułek.

Czosnek jest bardzo popularny w krajach Środkowego Wschodu, śródziemnomorskich oraz Indiach i Chinach. Nieprzetworzony czosnek wykazuje wiele właściwości prozdrowotnych ze względu na zawartość: magnezu, wapnia, fosforu, selenu, wit. B6 i C. Po sfermentowaniu otrzymujemy czarny czosnek o słodkim i przyjemnym smaku oraz wysokiej zawartości składników odżywczych. Szczególnie korzystny składnik otrzymywany w procesie fermentacji to sulfotlenek S-allilocysteina (SAC). Jest to substancja odpowiedzialna za korzystne właściwości czarnego czosnku.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce przed jedzeniem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i różnorodnie się odżywiać. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 60 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji dziennej (2 kapsułki) Ilość w porcji
Sproszkowana bulwa sfermentowanego czosnku*
– S-allilocysteina
800 mg
1,2 mg
*FermaPro® jest zarejestrowaną marką RFI, LLC.

Składniki: sproszkowana bulwa sfermentowanego czosnku, substancje pomocnicze: substancja wypełniająca – koncentrat organicznego ryżu, kapsułka – hydroksypropylometyloceluloza.

 

Nie zawiera

glutenu, soi, GMO