Garden of Life Baby Vitamin D3 Liquid płyn 56 ml

89,89 

Suplement diety stworzony z myślą o dzieciach, zawierający witaminę D3.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Garden of Life

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Baby Vitamin D3 Liquid firmy Garden of Life dostarcza dziecku witaminę D3.

Witamina D pełni wiele funkcji w organizmie, m.in. pomaga w: prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia oraz fosforu, utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, utrzymaniu zdrowych kości i zębów, prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego a także bierze udział w procesie podziału komórek.

Produkt w postaci płynu.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Przed każdym użyciem dobrze wstrząsnąć. Dodawać 1 ml dziennie do jedzenia lub płynu (strzykawka w zestawie) lub stosować zgodnie z zaleceniami lekarza pediatry. Nie podawać bezpośrednio do ust dziecka. Po otwarciu zużyć w ciągu 90 dni. Po każdym użyciu dokładnie wyczyścić strzykawkę.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym, chłodnym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Przed użyciem jakichkolwiek produktów dla dzieci należy zawsze skonsultować się z lekarzem pediatrą. Przechowywać butelkę, nakrętkę i strzykawkę z dala od dziecka. Nie używać, jeżeli plomba zabezpieczająca jest uszkodzona lub jej brakuje. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badań z lekarzem lub farmaceutą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 56 ml płynu

Ilość porcji w opakowaniu: 56

Skład porcji (1 ml) Ilość w porcji %RWS*
Witamina D3 15 mcg 300%

*%RWS – dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Pozostałe składniki: Organiczny olej słonecznikowy, organiczny ekstrakt z rozmarynu (dla zachowania świeżości).

Nie zawiera glutenu, nabiału, soi, orzeszków ziemnych i orzechów.