Garden of Life Baby Vitamin C Liquid płyn 56 ml

80,20 

Suplement diety stworzony z myślą o dzieciach, zawierający witaminę C z organicznego ekstraktu z czosnku.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Garden of Life

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Baby Vitamin C Liquid firmy Garden of Life dostarcza dziecku witaminę C w ilości zalecanej.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, skóry, zębów i dziąseł, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz układu odpornościowego jak również pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina C przyczynia się także do zmniejszanie uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Produkt w postaci płynu.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Przed każdym użyciem dobrze wstrząsnąć. Dodawać 2 ml dziennie do jedzenia lub płynu (strzykawka w zestawie) lub stosować zgodnie z zaleceniami lekarza pediatry. Nie podawać bezpośrednio do ust dziecka. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 90 dni. Po każdym użyciu dokładnie wyczyścić strzykawkę.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym, chłodnym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Przed użyciem jakichkolwiek produktów dla dzieci należy zawsze skonsultować się z lekarzem pediatrą. Przechowywać butelkę, nakrętkę i strzykawkę z dala od dziecka. Nie używać, jeżeli plomba zabezpieczająca jest uszkodzona lub jej brakuje. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 56 ml płynu

Ilość porcji w opakowaniu: 28

Skład porcji (2 ml) Ilość w porcji %RWS*
Witamina C z organicznego ekstraktu z czosnku (Amla, Phyllanthus emblica) (owoc) 45mg 300%

*%RWS – dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Pozostałe składniki: Woda oczyszczona, organiczna gliceryna z kukurydzy niemodyfikowanej genetycznie, kwas askorbinowy niemodyfikowany genetycznie, aromat ze skórki mandarynki i organiczny ekstrakt z owoców cytrusowych (dla zachowania świeżości).

Bez sztucznych barwników, aromatów, słodzików i konserwantów.