Cyanotech Spirulina Pacifica® hawajska 1000 mg 180 tabletek

188,97 

Suplement diety zawiera algi Spirulina Pacifica (Arthrospira platensis).

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Cyanotech

Data przydatności: 31 stycznia, 2025

Opis

Suplement diety Spirulina Pacifica® hawajska 1000 mg firmy Cyanotech zawiera algi Spirulina Pacifica (Arthrospira platensis).

Produkt w postaci tabletek.

Spirulina zyskała ogromne zainteresowania dzięki zawartości pełnowartościowego białka, zawiera jednak również wiele innych cennych składników odżywczych. Spirulina to bogate źródło kompleksu witamin z grupy B, beta-karotenu oraz licznych składników mineralnych. Badania wykazały, że ma korzystne działanie na odporność.

Cyanotech Corporation to pierwszy i najstarszy producent spiruliny na świecie, z olbrzymim doświadczeniem hodowlanym i stałą współpracą z wieloma placówkami naukowymi w USA i Japonii. Prawie 30 lat produkcji zaowocowało udoskonaleniem odmiany spiruliny, czyniąc ją najbogatszą w składniki odżywcze w porównaniu do spiruliny z innych światowych hodowli. Do hodowli nie używa się środków chemicznych – pestycydów, herbicydów a opatentowany proces suszenia i tabletkowania odbywa się bez żadnych strat składników odżywczych (proces odbywa się w niskich temperaturach i braku dostępu tlenu). Hawajska Spirulina Pacifica posiada międzynarodowe certyfikaty jakościowe (m.in. ISO9002 i certyfikat koszerności) oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania. Produkt końcowy badany jest przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia jakości i bezpieczeństwa spożycia.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 3 razy dziennie po 1 tabletce.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i różnorodnie się odżywiać.

 

Skład

Skład: 180 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji dziennej (3 tabletki) Ilość w porcji
Spirulina Pacifica 3 g

Składniki: alga spirulina pacifica (Arthrospira platensis), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, inulina z cykorii (0,1%), stearynian magnezu (0,1%).

 

Nie zawiera

gluten, GMO