Cyanotech Spirulina Pacifica® hawajska w proszku 270 g

97,97 

Suplement diety zawiera algi Spirulina Pacifica (Arthrospira platensis).

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Cyanotech

Data przydatności: 31 sierpnia, 2024

Opis

Suplement diety Spirulina Pacifica® hawajska w proszku firmy Cyanotech zawiera algi Spirulina Pacifica (Arthrospira platensis).

Produkt w postaci proszku.

Spirulina zyskała ogromne zainteresowania dzięki zawartości pełnowartościowego białka, zawiera jednak również wiele innych cennych składników odżywczych. Spirulina to bogate źródło kompleksu witamin z grupy B, beta-karotenu, witaminy K oraz licznych składników mineralnych (żelazo, chrom, molibden, mangan). Badania wykazały, że ma korzystne działanie na odporność.

Cyanotech Corporation to pierwszy i najstarszy producent spiruliny na świecie, z olbrzymim doświadczeniem hodowlanym i stałą współpracą z wieloma placówkami naukowymi w USA i Japonii. Prawie 30 lat produkcji zaowocowało udoskonaleniem odmiany spiruliny, czyniąc ją najbogatszą w składniki odżywcze w porównaniu do spiruliny z innych światowych hodowli. Do hodowli nie używa się środków chemicznych – pestycydów, herbicydów a opatentowany proces suszenia i tabletkowania odbywa się bez żadnych strat składników odżywczych (proces odbywa się w niskich temperaturach i braku dostępu tlenu). Hawajska Spirulina Pacifica posiada międzynarodowe certyfikaty jakościowe (m.in. ISO9002 i certyfikat koszerności) oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania. Produkt końcowy badany jest przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia jakości i bezpieczeństwa spożycia.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 3 g dziennie (1 łyżeczka do herbaty).

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i różnorodnie się odżywiać.

 

Skład

Skład: 270 g (proszek)

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji 3g (1 łyżeczka) Ilość w porcji %RWS*
Wartość energetyczna 42 kj/10 kcal
Tłuszcz, w tym:
– kwasy tłuszczowe nasycone
0,0 g
0,0 g
Węglowodany, w tym:
– cukry
0,6 g
0,0 g
Białko 2,0 g
Sól 0,0 g
Witamina A (jako beta karoten) 2 715 mcg 339%
Witamina K 50,0 mcg 67%
Witamina B12 9,0 mcg 360%
Żelazo 7,0 mg 50%
Chrom 50 mg 125%
Molibden 12,0 mcg 24%
Mangan 0,4 mg 20%
* Referencyjna wartość spożycia

Składniki: algi (Arthrospira platensis).

 

Nie zawiera

gluten, GMO