Cyanotech Hawaiian Spirulina® SPIRULINA HAWAJSKA PACIFICA 500 mg 400 tabl

168,97 

Suplement diety zawiera algi spirulina pacifica (Arthrospira platensis).

Czas realizacji: 2-4 dni robocze

Producent: Cyanotech

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Hawaiian Spirulina® SPIRULINA HAWAJSKA PACIFICA 500 mg firmy Cyanotech Corporation/Nutrex Hawaii zawiera algi spirulina pacifica (Arthrospira platensis).

Produkt w postaci tabletek.

Spirulina zyskała ogromne zainteresowania dzięki zawartości pełnowartościowego białka, zawiera jednak również wiele innych cennych składników odżywczych. Spirulina to bogate źródło kompleksu witamin z grupy B, beta-karotenu oraz licznych składników mineralnych. Badania wykazały, że ma korzystne działanie na odporność.

Cyanotech Corporation to pierwszy i najstarszy producent spiruliny na świecie, z olbrzymim doświadczeniem hodowlanym i stałą współpracą z wieloma placówkami naukowymi w USA i Japonii. Prawie 30 lat produkcji zaowocowało udoskonaleniem odmiany spiruliny, czyniąc ją najbogatszą w składniki odżywcze w porównaniu do spiruliny z innych światowych hodowli. Do hodowli nie używa się środków chemicznych – pestycydów, herbicydów a opatentowany proces suszenia i tabletkowania odbywa się bez żadnych strat składników odżywczych (proces odbywa się w niskich temperaturach i braku dostępu tlenu). Hawajska Spirulina Pacifica posiada międzynarodowe certyfikaty jakościowe (m.in. ISO9002 i certyfikat koszerności) oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania. Produkt końcowy badany jest przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia jakości i bezpieczeństwa spożycia.

Produkt może być spożywany przez wegan.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 3 razy dziennie po 2 tabletki.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i różnorodnie się odżywiać.

 

Skład

Skład: 400 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 66

Skład porcji dziennej (6 tabletek) Ilość w porcji
Alga spirulina pacifica (Arthrospira platensis) 3 g

Składniki: alga spirulina pacifica (Arthrospira platensis), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, inulina z cykorii (0,1%), stearynian magnezu (0,1%).

 

Nie zawiera

glutenu, GMO