NORDIC NATURALS Omega-3 Liquid płyn 237 ml

119,06 

Suplement diety zawiera oczyszczony olej z ryb głębinowych: sardeli i sardynek, który stanowi źródło kwasów tłuszczowych omega-3: EPA (kwasu eikozapentaenowego) i DHA (kwasu dokozaheksaenowego).

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Nordic Naturals

Data przydatności: 31 lipca, 2026

Opis

Suplement diety Omega-3 Liquid firmy Nordic Naturals zawiera oczyszczony olej z ryb głębinowych: sardeli i sardynek, który stanowi źródło kwasów tłuszczowych omega-3: EPA (kwasu eikozapentaenowego) i DHA (kwasu dokozaheksaenowego).

Produkt w postaci płynu o smaku cytrynowym.

Kwasy Omega-3 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu (DHA), do utrzymania prawidłowego widzenia (DHA) oraz do prawidłowego funkcjonowania serca (EPA i DHA). Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

Nordic Naturals jest jednym z wiodących producentów olejów z ryb na całym świecie. Producent stawia na najwyższą jakość i innowacyjność w odniesieniu do czystości, świeżości i trwałości produktów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna łyżeczka (5 ml) dziennie w trakcie posiłku.

Sposób przechowywania: Po otwarciu przechowywać w lodówce w zamkniętym opakowaniu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępnym dla małych dzieci. Najlepiej zużyć w ciągu trzech miesięcy od pierwszego otwarcia.

Uwagi: Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt, jeśli jesteś uczulony na jod, używasz produktów rozrzedzających krew lub spodziewasz się operacji. Nie należy przyjmować jeżeli zabezpieczenie jest naruszone lub uszkodzone w sposób umożliwiający jego otwarcie przed zakupem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 237 ml (płyn)

Ilość porcji w opakowaniu: 47

Skład porcji (5 ml – 1 łyżeczka) Ilość  w 100 ml Ilość w porcji
Wartość energetyczna 900 kcal
3 767,4 kJ
  45 kcal
188,4 kJ
Tłuszcze całkowite 100 g 5 g
Kwasy tłuszczowe Omega-3:
-kwas eikozapentaenowy (EPA)
-kwas dokozaheksaenowy (DHA)
-pozostałe kwasy Omega-3
31 200 mg
14 900 mg
10 000 mg
6 300 mg
1 560 mg
745 mg
500 mg
315 mg

Składniki: oczyszczony olej z ryb głębinowych: sardele i sardynki (ryby), naturalny aromat cytrynowy, przeciwutleniacz – D-alfa-tokoferol, subst. konserwująca – ekstrakt z liści rozmarynu.

 

Nie zawiera

glutenu, pochodnych mleka, sztucznych aromatów i sztucznych barwników, GMO