KIRKMAN 5-MTHF 5 mg (Hypoallergenic) 60 kapsułek

335,80 

Suplement diety 5-MTHF 5 mg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera kwas foliowy, inaczej zwany witaminą B9, w formie L-metylofolianu wapnia w ilości 5 mg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (2-4 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 maja, 2026

Opis

Suplement diety 5-MTHF 5 mg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera kwas foliowy, inaczej zwany witaminą B9, w formie L-metylofolianu wapnia w ilości 5 mg w porcji.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Kwas foliowy przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów oraz w prawidłowej produkcji krwi, a także bierze udział w procesie podziału komórek. Ponadto kwas foliowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 60 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Kwas foliowy
(L-metylofolian wapnia)
5 mg 2500%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: subst. wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, L-metylofolian wapnia (L-5-MTHF-Ca), hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi