NORDIC NATURALS Vitamin D3 Vegan płyn 30 ml

96,77 

Suplement diety zawiera witaminę D-3 (z porostów) w ilości 25 μg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (2-4 dni robocze)

Producent: Nordic Naturals

Data przydatności: 30 czerwca, 2023

Opis

Suplement diety Vitamin D3 Vegan firmy Nordic Naturals zawiera witaminę D-3 (z porostów) w ilości 25 μg w porcji.

Produkt w postaci płynu o naturalnym jabłkowym smaku.

Witamina D pełni wiele funkcji w organizmie, m.in. pomaga w: prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia oraz fosforu, utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, utrzymaniu zdrowych kości i zębów, prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego a także bierze udział w procesie podziału komórek.

Nordic Naturals jest jednym z wiodących producentów olejów z ryb na całym świecie. Producent stawia na najwyższą jakość i innowacyjność w odniesieniu do czystości, świeżości i trwałości produktów.

Produkt może być spożywany przez wegan.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 0,5 ml dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku.

Sposób przechowywania: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Najlepiej spożyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przyjmować, jeżeli zabezpieczenie jest naruszone lub uszkodzone w sposób umożliwiający jego otwarcie przed zakupem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanaie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsulatacja wyniku badań z lekarzem lub farmaceutą. Produkt przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia.

 

Skład

Skład: 30 ml (płyn)

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji (0,5 ml) Ilość w porcji %RWS*
Witamina D-3 25 μg 500%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: olej MCT z oleju kokosowego (średniołańcuchowe trójglicerydy), naturalny aromat jabłkowy, cholekalcyferol z porostów, przeciwutleniacz – octan d-alfa-tokoferolu.

 

Nie zawiera

glutenu, pochodnych mleka, sztucznych barwników i aromatów, GMO