KIRKMAN Alpha Lipoic Acid 25 mg (Hypoallergenic) 90 kapsułek

140,30 

Suplement diety zawiera kwas alfa-liponowy w ilości 25 mg w kapsułce.

Czas realizacji: Dostępny (2-4 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 grudnia, 2025

Opis

Suplement diety Alpha Lipoic Acid 25 mg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera kwas alfa-liponowy w ilości 25 mg w kapsułce.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I), SCD.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamien­nik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Kwas alfa-liponowy 25 mg

Składniki: nośnik – celuloza mikrokrystaliczna, kwas alfa-liponowy, subst. przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi.