KIRKMAN GABA with Niacinamide & Inositol (Hypoallergenic) 250 kapsułek

193,20 

Suplement diety zawiera kwas gammaaminomasłowy oraz niacynę i inozytol.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 30 czerwca, 2025

Opis

Suplement diety GABA with Niacinamide & Inositol (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera kwas gammaaminomasłowy oraz niacynę i inozytol.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Niacyna przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga także w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I), SCD.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Trzy razy dziennie jedną kapsułkę.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 250 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 250

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Niacyna (amid kwasu nikotynowego) 10 mg NE1) 63%
Inozytol 10 mg **
GABA 150 mg **
* Referencyjne wartości spożycia
** Referencyjne wartości spożycia nieokreślone
1) ekwiwalent niacyny

Składniki: kwas gammaaminomasłowy, subst. wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, inozytol, amid kwasu nikotynowego, subst. przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi