KIRKMAN DMG Maximum Strength 300 mg (Hypoallergenic) 120 kaps

210,60 

Suplement diety zawiera dimetyloglicynę w ilości 300 mg w porcji.

Czas realizacji: 1-2 dni robocze

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 grudnia, 2024

Opis

Suplement diety DMG Maximum Strength 300 mg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera dimetyloglicynę w ilości 300 mg w porcji.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I), SCD.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 120 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 120

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Dimetyloglicyna 300 mg

Składniki: dimetyloglicyna, subst. wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, subst. przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, nośnik – sól magnezowa kwasu tłuszczowego poch. roślinnego, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki)

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi