KIRKMAN Calcium/Magnesium 120 kapsułek

158,70 

Suplement diety zawiera wapń, magnez oraz witaminę D3.

Czas realizacji: Na zamówienie (1-2 tygodnie)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 maja, 2025

Opis

Suplement diety Calcium/Magnesium firmy Kirkman® zawiera wapń, magnez oraz witaminę D3.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Wapń przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego. Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psycholo­gicznych. Witamina D pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Dodatkowo wapń, magnez oraz witamina D3 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, biorą udział w procesie podziału i specjalizacji komórek oraz są potrzebne do utrzymania zdrowych kości i zębów.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Dwie kapsułki dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 120 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji (2 kapsułki) Ilość w porcji %RWS*
Wapń 300 mg 37,5%
Magnez 150 mg 40%
Witamina D 3 µg 60%
*Referencyjne wartości spożycia

Składniki: węglan wapnia, sól wapniowa kwasu cytrynowego, diglicynian magnezu, tlenek magnezu, substancja wiążąca – sól magnezowa kwasu tłuszczowego poch. roślinnego, cholekalcyferol, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi