KIRKMAN Buffered Magnesium Bisglycinate (Hypoallergenic) 180 kapsułek

124,20 

Suplement diety zawiera magnez w formie diglicynianu w ilości 100 mg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 30 kwietnia, 2026

Opis

Suplement diety Buffered Magnesium Bisglycinate (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera magnez w formie diglicynianu w ilości 100 mg w porcji.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej na prawidłowym poziomie, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, wspomaga prawidłowe funkcje mięśni, pomaga w prawidłowym wytwarzaniu białka, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów a także bierze udział w procesie podziału komórek.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I), SCD.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Dwie kapsułki dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 180 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (2 kapsułki) Ilość w porcji %RWS*
Magnez (diglicynian magnezu) 100 mg 26.7%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: diglicynian magnezu, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, regulator kwasowości – kwas adypinowy, subst. poślizgowa – L-leucyna, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi