KIRKMAN Acetyl L-Carnitine 250 mg (Hypoallergenic) 90 kapsułek

189,22 

Suplement diety zawiera acetyl L-karnitynę w ilości 250 mg w jednej kapsułce.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 października, 2025

Opis

Suplement diety Acetyl L-Carnitine (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera acetyl L-karnitynę w ilości 250 mg w jednej kapsułce.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 1 – 2 kapsułki dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Acetyl L-karnityna (HCl) 250 mg

Składniki: subst. wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, acetyl L-karnityna (HCl), hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki)

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi