Kenay Witamina B12 (metylokobalamina) MecobalActive® 300 kapsułek

85,97 

Suplement diety zawiera metylokabalaminę – naturalną, aktywną formę witaminy B12 w ilości 500 mcg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kenay

Data przydatności: 31 maja, 2024

Opis

Suplement diety Witamina B12 (metylokobalamina) MecobalActive® firmy Kenay zawiera metylokabalaminę – naturalną, aktywną formę witaminy B12 w ilości 500 mcg w porcji.

Produkt w postaci kapsułek.

Witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ponadto witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

MecobalActive® jest zarejestrowanym znakiem towarowym INTERQUIM S.A. d.b.a. Ferrer Health Tech.

Producent: INTERQUIM S.A. (Beniel), Hiszpania

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 300 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 300

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
MecobalActive® witamina B12(metylokobalamina) 250 mcg 10 000%
* Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, witamina B12 (metylokobalamina), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.