Kenay Soplówka jeżowata Lion’s Mane 300 kapsułek

258,97 

Suplement diety Soplówka jeżowata Lion’s Mane firmy Kanay zawiera ekstrakt z grzyba soplówki jeżowatej Hericium erinaceus, standaryzowany na 50% polisacharydów.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kenay

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Soplówka jeżowata Lion’s Mane firmy Kanay zawiera ekstrakt z grzyba soplówki jeżowatej Hericium erinaceus, standaryzowany na 50% polisacharydów.

Produkt w postaci kapsułek.

Hericium erinaceus, znany również jako soplówka jeżowata, to gatunek grzyba jadalnego, który występuje w lasach na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Australii. Ma charakterystyczny wygląd i jest ceniony zarówno ze względu na swój smak, jak i na potencjalne korzyści zdrowotne.

Soplówka jeżowata ma nietypową formę, przypominającą zewnętrznie puszyste, białe kłęby lub strąki. Te kłęby składają się z długich, smukłych „igieł” lub „wąsów”, które zwisają z podstawy. Każdy „wąs” ma końcówkę, przypominającą wyglądem jeże, co nadaje grzybowi jego charakterystyczny wygląd. Warto jednak pamiętać, że świeży grzyb nie jest powszechnie dostępny w Polsce, ale jest dostępny w postaci suszonej lub w formie suplementów diety.

Producent: Kenay Sp. J.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 300 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 150

Skład porcji dziennej (2 kapsułki) Ilość w porcji
Ekologiczny ekstrakt z grzyba soplówki jeżowatej (owocniki) Hericium erinaceus, w tym:

– polisacharydy: 50%

1 000 mg

500 mg

Składniki: ekologiczny ekstrakt z grzyba soplówki jeżowatej (owocniki) Hericium erinaceus, standaryzowany na polisacharydy: 50%; kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.