CureSupport Kurkuma Liposomalna Cureit® Curcumin płyn 250 ml

100,97 

Suplement diety zawiera liposomalną kurkumę (Curcuma Longa).

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: CureSupport

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Kurkuma Liposomalna Cureit® Curcumin firmy CureSupport zawiera liposomalną kurkumę (Curcuma Longa).

Produkt w postaci płynu.

Liposomy to struktury powstające samoistnie z fosfolipidów. Mają postać pęcherzyków o wielkości 0,01-1 mikrometrów wypełnionych wodą (lub wodnym roztworem), otoczonych podwójną warstwą lipidową o grubości ok. 5 nanometrów stąd nazywane są też pęcherzykami fosfolipidowymi. Ich otoczka zbudowana jest analogicznie do błon biologicznych. Pęcherzyki fosfolipidowe są biokompatybilne (zbudowane z takich samych składników jak błony komórek naszego organizmu) i na tyle małe, że są w stanie przenikać przez ściany naczyń krwionośnych. Liposomy posiadają zdolność do transportowania zarówno wody, jak i substancji tłuszczowych, co czyni je idealnym systemem transportującym substancje potrzebne komórkom naszego organizmu.

Suplement diety zawiera substancje słodzące: ksylitol oraz glikozydy stewiolowe. Spożywanie żywności zawierającej ksylitol zamiast cukru pomaga w zachowaniu mineralizacji zębów i prowadzi do mniejszego wzrostu poziomu glukozy we krwi po jej spożyciu niż po spożyciu żywności zawierającej cukier.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. 2 x dziennie po 5 ml dodać do wody lub soku owocowego używając miarki.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 2 m-cy.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać.

 

Skład

Skład: 250 ml (płyn)

Ilość porcji w opakowaniu: 25

Skład porcji dziennej (10 ml) Ilość w porcji
Liposomalna kurkuma /Cureit®/ (Curcuma Longa) 200 mg

Składniki: kurkuma Cureit® (Curcuma Longa); emulgator: lecytyna (słonecznikowa); przeciwutleniacz: witamina E (d-alfa-tokoferol); substancja konserwująca: sorbinian potasu; substancja utrzymująca wilgotność: glicerol; substancja słodząca: ksylitol, glikozydy stewiolowe, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; woda.

 

Nie zawiera

glutenu, cukru, GMO