KIRKMAN Vitamin C 250 mg (Hypoallergenic) 100 kapsułek

75,90 

Suplement diety zawiera witaminę C w postaci kwasu L-askorbinowego oraz L-askorbinianu sodu w ilości 250 mg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Vitamin C 250 mg (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera witaminę C w postaci kwasu L-askorbinowego oraz L-askorbinianu sodu w ilości 250 mg w porcji.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, skóry, zębów i dziąseł, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz układu odpornościowego jak również pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina C przyczynia się także do zmniejszanie uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I), SCD.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 100 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Witamina C 250 mg 312.5%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: kwas L-askorbinowy, L-askorbinian sodu, subst. wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, subst. przeciwzbrylająca – sól magnezowa kwasu tłuszczowego poch. roślinnego, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi