KIRKMAN Melatonin Plus Magnesium (Hypoallergenic) 250 kapsułek

172,73 

Suplement diety zawiera melatoninę oraz magnez.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 października, 2024

Opis

Suplement diety Melatonin Plus Magnesium (Hypoallergenic) firmy Kirkman® zawiera melatoninę oraz magnez.

Produkt w postaci praktycznych kapsułek z celulozy roślinnej. Kapsułki można otworzyć, a zawartość zmieszać z jedzeniem bądź napojem.

Melatonina pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży). Melatonina pomaga również w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie (korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać). Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie godzinę przed snem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 250 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 250

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Magnez (tlenek magnezu) 100 mg 26,7 %
Melatonina 1 mg **
* Referencyjne wartości spożycia
** Referencyjne wartości spożycia nieokreślone

Składniki: tlenek magnezu, subst. wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, nośnik – sól magnezowa kwasu tłuszczowego poch. roślinnego, melatonina, hydroksypropylometyloceluloza (osłonka kapsułki).

 

Nie zawiera

glutenu, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, soi