KIRKMAN Calcium 250 mg with Vitamin D-3 Chewable Tablets 120 tabl

237,01 

Suplement diety zawiera wapń oraz witaminę D3.

Czas realizacji: 2-3 tygodnie

Producent: Kirkman

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Calcium 250 mg with Vitamin D-3 Chewable Tablets firmy Kirkman® zawiera wapń oraz witaminę D3.

Produkt w postaci tabletek do żucia.

Wapń przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych, bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek oraz jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna tabletka do żucia dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 120 tabletek do żucia

Ilość porcji w opakowaniu: 120

Skład porcji (1 tabletka do żucia) Ilość w porcji %RWS*
Wapń 250 mg 31%
Witamina D-3 2 µg 40%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: subst. utrzymująca wilgoć – polidekstroza, węglan wapnia, subst. przeciwzbrylająca – sól magnezowa kwasu tłuszczowego poch. roślinnego, nośnik – dwutlenek krzemu, cholekalcyferol.

 

Nie zawiera

sacharozy, kazeiny, glutenu, pszenicy, soi, mleka, jaj, drożdży, żelatyny, sztucznych aromatów, sztucznych barwników, orzechów ani ryb