KIRKMAN Buffered Magnesium Bisglycinate Powder proszek 113 g

138,00 

Suplement diety zawiera magnez w formie diglicynianu w ilości 179 mg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (2-4 dni robocze)

Producent: Kirkman

Data przydatności: 31 marca, 2026

Opis

Suplement diety Buffered Magnesium Bisglycinate Powder firmy Kirkman® zawiera magnez w formie diglicynianu w ilości 179 mg w porcji.

Produkt w postaci proszku słodzonego glikozydami stewiolowymi.

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej na prawidłowym poziomie, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, wspomaga prawidłowe funkcje mięśni, pomaga w prawidłowym wytwarzaniu białka, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów a także bierze udział w procesie podziału komórek.

Kirkman® to wiodący producent suplementów diety dla osób o najwyższych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy. Wszystkie produkty są szczegółowo badane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i rygorystycznych standardów (produkty Kirkman® z serii Ultra Tested® testowane są na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń).

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 1/2 miarki dziennie (1,5g).

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 113 g (proszek)

Ilość porcji w opakowaniu: 75

Skład porcji (1/2 miarki (1,5 g)) Ilość w porcji %RWS*
Magnez (diglicynian magnezu) 179 mg 48%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: diglicynian magnezu, regulator kwasowości – tlenek magnezu,  regulator kwasowości – kwas cytrynowy, kwas adypinowy, subst. słodząca – glikozydy stewiolowe.

 

Nie zawiera

cukru, skrobi, soi, pszenicy, glutenu, kazeiny, mleka, substancji konserwujących, żelatyny, drożdży, jaj, aromatów, barwników, orzechów ani ryb