Kenay Olej z Kryla NKO™ 60 kapsułek

102,97 

Suplement diety zawiera olej z kryla NKO™ (euphasia superba) będący synergicznym połączeniem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych NNKT, fosfolipidów i antyoksydantów.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kenay

Data przydatności: 31 maja, 2025

Opis

Suplement diety Olej z Kryla NKO™ firmy Kenay zawiera olej z kryla NKO™ (euphasia superba) będący synergicznym połączeniem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych NNKT, fosfolipidów i antyoksydantów.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Głównym fosfolipidem zawartym w oleju jest fosfatydylocholina. Składnik ten będący formą lecytyny jest bardzo ważnym elementem odżywczym dla mózgu. Aby nasz organizm mógł prawidłowo przetworzyć suplementowane fosfolipidy, muszą być one związane z odpowiednim rodzajem tłuszczu, którego organizm nie potrafi sam syntetyzować. Takimi tłuszczami są wielonienasycone kwasy tłuszczowe OMEGA-3 (dokozaheksaenowy (DHA) i eikozapentaenowy (EPA)).

Kwasy Omega-3 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu (DHA), do utrzymania prawidłowego widzenia (DHA) oraz do prawidłowego funkcjonowania serca (EPA i DHA). Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

Suplement zawiera substancję słodzącą: sorbitol. Spożywanie żywności zawierającej sorbitol zamiast cukru pomaga w zachowaniu mineralizacji zębów oraz prowadzi do mniejszego wzrostu poziomu glukozy we krwi po jej spożyciu niż po spożyciu żywności zawierającej cukier.

Eco-Harvesting™ jest znakiem towarowym Aker BioMarine.

Producent: Aker BioMarine, Norwegia

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce, podczas jedzenia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

 

Skład

Skład: 60 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji dziennej (2 kapsułki) Ilość w porcji
Olej z kryla NKO™ (euphasia superba) 1 000 mg
Fosfolipidy 450 mg
Kwasy omega-3 250 mg
EPA (kwas eikozapentaenowy) 135 mg
DHA (kwas dokozaheksaenowy) 60 mg
Kwas omega-9 80 mg
Cholina 50 mg
Kwasy omega-6 10 mg
Astaksantyna 0,4 mg

Składniki: olej z kryla, kapsułka: żelatyna rybia, substancja utrzymująca wilgotność: glicerol, sorbitol.