Kenay FOLIAN 5-MTHF (aktywny kwas foliowy) Quatrefolic® 300 kapsułek

86,97 

Suplement diety zawiera aktywną formę kwasu foliowego – sól glukozaminową kwasu (65)-5-metylotetrahydrofoliowego (5-MTHF) w ilości 400 mcg w porcji.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kenay

Data przydatności: 31 maja, 2024

Opis

Suplement diety FOLIAN 5-MTHF (aktywny kwas foliowy) Quatrefolic® firmy Kenay zawiera aktywną formę kwasu foliowego – sól glukozaminową kwasu (65)-5-metylotetrahydrofoliowego (5-MTHF) w ilości 400 mcg w porcji.

Produkt w postaci kapsułek.

Foliany pomagają w prawidłowej produkcji krwi, w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Foliany pomagają również w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, biorą udział w procesie podziału komórek a także pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów.

Quatrefolic® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Gnosis. Produkt opatentowany.

Producent: Gnosis S.p.A., Włochy

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.  Należy prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać.

 

Skład

Skład: 300 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 300

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji %RWS*
Kwas foliowy  /Quatrefolic®/ 400 mcg 200%
*Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; sól glukozaminowa kwasu (65)-5-metylotetrahydrofoliowego (kwas foliowy).