Kenay Ekstrakt z pestek winogron MegaNatural®-BP 300 kapsułek

320,97 

Suplement diety zawiera 100% czysty ekstrakt z pestek kalifornijskich niefermentowanych winogron (Vitis vinifera) standaryzowany na 90% polifenoli.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kenay

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Ekstrakt z pestek winogron MegaNatural®-BP firmy Kenay zawiera 100% czysty ekstrakt z pestek kalifornijskich niefermentowanych winogron (Vitis vinifera) standaryzowany na 90% polifenoli.

Produkt w postaci kapsułek.

Firma Polyphenolics kontroluje cały proces produkcyjny, począwszy od selekcji surowca, a skończywszy na etapie produkcji ekstraktu z pestek winogron MegaNatural®. Zgodność każdej partii ekstraktu z pestek winogron MegaNatural® jest badana z wykorzystaniem wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC). Gwarantuje to spójne wyniki badanego produktu końcowego.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

Producent: CONSTELLATION BRANDS POLYPHENOLICS, USA

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 300 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 300

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Ekstrakt z pestek winogron
(Vitis vinifera)/MegaNatural®-BP™ Grape Seed Extract/
w tym: polifenoli
300 mg

270 mg

Składniki: ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) standaryzowany na 90% polifenoli: 90%, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

 

Nie zawiera

glutenu