Kenay CardioArgin proszek 220 g

117,97 

Suplement diety zawiera zestaw aminokwasów i przeciwutleniaczy niezbędnych do produkcji tlenku azotu w organizmie.

Czas realizacji: Dostępny (1-2 dni robocze)

Producent: Kenay

Data przydatności:

Opis

Suplement diety CardioArgin firmy Kenay zawiera zestaw aminokwasów i przeciwutleniaczy niezbędnych do produkcji tlenku azotu w organizmie. Tlenek azotu to jedna z najważniejszych cząsteczek w organizmie, której obecność jest podstawą dobrego stanu zdrowia.

Produkt w postaci proszku słodzonego stewią.

Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg witaminy C dziennie powyżej zalecanej dziennej dawki witaminy C). Witamina C pomaga również w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, zębów i skóry. Kwas foliowy pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów.

Bio-Enhanced® jest zarejestrowanym znakiem handlowym Geronova Research, Inc.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Raz dziennie 7-8 g (1 płaska miarka – w załączeniu). Rozpuścić w szklance wody lub soku, najlepiej wieczorem przed snem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Skład

Skład: 220 g (proszek)

Ilość porcji w opakowaniu: 31 

Skład porcji (1 miarka (7-8g)) Ilość w porcji %RWS*
L-Arginina 4,0 g **
L-Cytrulina 0,8 g **
L-Tauryna 0,5 g **
Acerola (500 mg wit. C) 2,0 g 625%
R-ALA Bio-Enhanced® Na-RALA (R- kwas alfa liponowy sodu) 50,0 mg **
Astaksantyna (ekstrakt z alg Haematococcus pluvialis) 8,0 mg **
Kwas foliowy 200,0 mcg 100%
* Referencyjne Wartości Spożycia
** Referencyjne Wartości Spożycia nieokreślone

Składniki: L-arginina, acerola, L-cytrulina, L-tauryna, kwas alfa liponowy, astaksantyna, kwas foliowy, substancja słodząca: stewia.