Biuro Obsługi Klienta: Pon.-Pt.: 9-16

tel. (61) 834 30 12

PRODUCENCI

Twój koszyk jest pusty
Płatności on-line obsługuje:

Orthica

ZOBACZ PRODUKTY

Orthica 

Orthica to holenderska marka dostępna na rynku od ponad 30 lat oferująca szeroką gamę specjalistycznych suplementów diety dedykowanych całej rodzinie. Cechuje ją najwyższa jakość oparta na badaniach i nauce oraz zapewnienie optymalnych dawek substancji aktywnych. Orthica cieszy się dużym zaufaniem wśród ekspertów z dziedziny naturopatii oraz jako marka suplementów stosowanych w medycynie ortomolekularnej.

 

Suplementy diety Orthica są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Suplementy zawierają ukierunkowane kombinacje składników aktywnych w optymalnych dawkach. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, smaków i aromatów.

 

Zespół specjalistów marki Orthica zajmuje się opracowywaniem produktów z największym naciskiem na jakość, bezpieczeństwo i celowość. Rozwój produktów Orthica poprzedza długi proces badań. Od 2006 roku cały proces tworzenia wyróżniony jest certyfikatem HACCP (Hazard Analysis of Critical Control Points). Każdy etap procesu produkcyjnego jest opisywany i rejestrowany tak, aby każdy suplement diety był zawsze wytwarzany w ten sam sposób.

Copyright © VitaOaza.pl

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.