Biuro Obsługi Klienta: Pon.-Pt.: 9-16

tel. (61) 834 30 12

PRODUCENCI

Twój koszyk jest pusty
Płatności on-line obsługuje:

Nordic Naturals

ZOBACZ PRODUKTY

Nordic Naturals produkty

 

Nordic Naturals jest jednym z wiodących producentów olejów z ryb na całym świecie. W ofercie producenta znajduje się ponad 150 suplementów diety w różnych stężeniach, formach oraz smakach, dla zaspokojenia spersonalizowanych potrzeb żywieniowych.

Nordic Naturals stawia na najwyższą jakość i innowacyjność w odniesieniu do czystości, świeżości, trwałości produktów, ich smaku oraz dawkowania. Jakość produktów poparta jest badaniami naukowymi przeprowadzanymi przez niezależne instytucje badawcze i uniwersytety, a innowacyjność firmy opiera się na najnowszych osiągnięciach naukowych.

Nordic Naturals współpracuje ze specjalistami z dziedziny zdrowia i medycyny, którzy wspierają zaangażowanie firmy w edukację i badania naukowe.

Aby zapewnić stałą i wysoką jakość, Nordic Naturals kontroluje produkcję na każdym etapie oraz przestrzega międzynarodowych standardów czystości i świeżości tj. norm Farmakopei Europejskiej (EPS), a także standardów ustalonych przez Radę Odpowiedzialnego Żywienia (CRN) oraz Globalną Organizację EPA i DHA Omega-3 (GOED).

Normy te regulują maksymalny poziom nadtlenków, metali ciężkich, dioksyn i PCB w olejach rybich, co ma na celu zagwarantowanie konsumentom produktów najwyższej jakości.

Każda partia olejów używanych w produktach Nordic Naturals jest monitorowana przez niezależne ośrodki badawcze pod kątem obecności toksyn środowiskowych, w tym metali ciężkich, dioksyn i PCB. W efekcie każdy produkt utrzymuje międzynarodowe standardy jakości i jest co najmniej 750 razy czystszy od ryb używanych do jego produkcji.

Nordic Naturals szczególną wagę przywiązuje do świeżości i czystości olejów z ryb. Świeżość jest ściśle związana z zawartością nadtlenków w produkcie. Ich niski poziom (dużo poniżej norm EPS) producent osiąga przez wdrażanie produkcji w warunkach beztlenowych – w środowisku azotu.  Świeżość olejów zapewnia: integralność produktu, jego skuteczność biologiczną oraz brak niepożądanego zapachu, smaku czy posmaku.

Smak jest również niwelowany przez dodatek naturalnych esencji owocowych. Ponadto Nordic Naturals wykorzystuje wyłącznie naturalne enzymy do tworzenia trójglicerydów we wszystkich produktach o wysokiej koncentracji, co zapewnia wysoką absorpcję składników.

W celu zapewnienia najwyższej czystości produktów Nordic Naturals stosuje kilka etapów przetwarzania olejów, od filtrów wody i gliny po destylację molekularną, bez chemikaliów czy nadmiernego ciepła. Proces oczyszczania usuwa wszelkie potencjalne toksyny środowiskowe, tłuszcze nasycone i inne niepożądane związki organiczne, pozostawiając tylko korzystne składniki oleju z ryb w jak największej ilości.

Nordic Naturals korzysta z najlepszych dostępnych surowców. Procedury kontroli jakości zaczynają się od starannego wyboru gatunków ryb, które są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3 i charakteryzują się niską zawartością toksyn. Wszystkie produkty są wyprodukowane wyłącznie z trzech rodzajów ryb, pochodzących ze źródeł odnawialnych, z których żadne nie jest zagrożone: dorsza arktycznego (Skrei) z wód norweskich; sardeli i sardynek pochodzących z Oceanu Południowego Pacyfiku i Oceanu Atlantyckiego.

Działania Nordic Naturals są zgodne z praktykami przyjaznymi dla środowiska, takimi jak zrównoważone pozyskiwanie składników i podejście ekologiczne. Zakład produkcyjny w Norwegii został wyróżniony za stosowanie zielonej technologii. Natomiast produkty z olejem z ryb są certyfikowane przez Friend of the Sea.

Dowodem zaufania do produktów Nordic Naturals wśród specjalistów medycznych, badaczy zdrowia i konsumentów są liczne nagrody zdobywane przez firmę.

 

ZOBACZ PRODUKTY

Nordic Naturals produkty

Copyright © VitaOaza.pl

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.