ORTHICA Zink – 15 90 tabl

54,97 

Suplement diety zawiera cynk oraz miedź.

Czas realizacji: 1-2 dni robocze

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Zink – 15 firmy Orthica zawiera cynk oraz miedź.

Produkt w postaci tabletek.

Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych oraz prawidłowego widzenia, zdrowych kości, paznokci, skóry i włosów. Cynk i miedź pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Miedź przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu tkanek łącznych oraz prawidłowej pigmentacji włosów i skóry.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna tabletka dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (1 tabletka) Ilość w porcji %RWS*
Cynk (diglicynian cynku) 15 mg 150%
Miedź (glukonian miedzi) 1 mg 100%
Referencyjne wartości spożycia

Składniki: subst. wypełniająca: fosforan dwuwapniowy, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy; diglicynian cynku; subst. przeciwzbrylająca: kwas tłuszczowy poch. roślinnego, sól magnezowa kwasu tłuszczowego, dwutlenek krzemu; glukonian miedzi; subst. glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol, wosk carnauba; barwnik: dwutlenek tytanu.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, sztucznych barwników i aromatów