ORTHICA Ubiquinol – 50 30 kaps

143,97 

Suplement diety zawiera ubichinol (zredukowaną formę koenzymu Q10) w ilości 50 mg w porcji.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Ubiquinol – 50 firmy Orthica zawiera ubichinol (zredukowaną formę koenzymu Q10) w ilości 50 mg w porcji.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 30 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład porcji (1 kapsułka) Ilość w porcji
Koenzym Q10 50 mg

Składniki: nośnik: trójglicerydy; żelatyna (osłonka kapsułki); subst. żelująca: glicerol; ubichinol; przeciwutleniacz: palmitynian askorbylu; stabilizator: wosk pszczeli; emulgator: lecytyna (soja); barwnik: annato.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, sztucznych barwników i aromatów