ORTHICA Pantothenic Acid – 250 90 tabl

90,97 

Suplement diety zawiera kwas pantotenowy w ilości 250 mg w porcji.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Pantothenic Acid – 250 firmy Orthica zawiera kwas pantotenowy w ilości 250 mg w porcji.

Produkt w postaci tabletek.

Kwas pantotenowy przyczynia się do utrzymania prawidło­wego metabolizmu energetycznego, prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Kwas pantotenowy pomaga również utrzymać sprawność umysłową na prawidłowym poziomie.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna tabletka dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (1 tabletka) Ilość w porcji %RWS*
Kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia) 250 mg 4 167%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: D-pantotenian wapnia; subst. wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy; subst. przeciwzbrylająca: kwas tłuszczowy, dwutlenek krzemu; subst. glazurująca: glikol polietylenowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu, alkohol poliwinylowy, talk.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów