ORTHICA Orthifiber 120 kaps

143,97 

Suplement diety zawiera nasiona babki jajowatej, błonnik i pektyny z jabłek, ekstrakty z korzenia imbiru lekarskiego, kory wiązu czerwonego oraz karczocha zwyczajnego.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności:

Opis

Suplement diety Orthifiber firmy Orthica zawiera nasiona babki jajowatej, błonnik i pektyny z jabłek, ekstrakty z korzenia imbiru lekarskiego, kory wiązu czerwonego oraz karczocha zwyczajnego.

Produkt w postaci żelatynowych kapsułek.

Produkt stanowi źródło błonnika pokarmowego.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Dwie kapsułki dziennie w trakcie posiłku, popić szklanką wody.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 120 żelatynowych kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Skład porcji (2 kapsułki) Ilość w porcji
Nasiona babki jajowatej 750 mg
Błonnik jabłkowy 143 mg
Ekstrakt z korzenia imbiru lekarskiego (5% gingeroli) 50 mg
Ekstrakt z kory wiązu czerwonego 25 mg
Ekstrakt z karczocha zwyczajnego (5% cynaryny) 15 mg
Pektyny jabłkowe 125 mg

Składniki: nasiona babki jajowatej (Plantago ovata); żelatyna (osłonka kapsułki); błonnik jabłkowy (Pyrus malus); pektyny jabłkowe; ekstrakt z korzenia imbiru lekarskiego (Zingiber officinalis) 10:1; ekstrakt z kory wiązu czerwonego (Ulmus rubra); ekstrakt z karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus) 25:1; subst. przeciwzbrylająca: sól magnezowa kwasu tłuszczowego, dwutlenek krzemu.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów