ORTHICA Niacinamid – 250 90 tabl

53,97 

Suplement diety zawiera niacynę w ilości 250 mg w porcji.

Czas realizacji: do 4 tygodni (na specjalne zamówienie)

Producent: Orthica

Data przydatności: 30 listopada, 2023

Opis

Suplement diety Niacinamid – 250 firmy Orthica zawiera niacynę w ilości 250 mg w porcji.

Produkt w postaci tabletek.

Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz prawidłowego stanu błon śluzowych. Niacyna pomaga zachować zdrową skórę oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Orthica to holenderska marka, której produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i spełniają surowe wymogi dotyczące jakości i czystości. Wszystkie produkty są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, dodatków smakowych i aromatów.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

 

Sposób stosowania

Sposób użycia: Jedna tabletka dziennie w trakcie lub po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt do stosowania od 12 r.ż. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecane jest zrównoważone odżywianie i zdrowy tryb życia.

 

Skład

Skład: 90 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Skład porcji (1 tabletka) Ilość w porcji %RWS*
Niacyna (amid kwasu nikotynowego) 250 mg 1 563%
* Referencyjne wartości spożycia

Składniki: amid kwasu nikotynowego; subst. wypełniająca: fosforan dwuwapniowy, celuloza mikrokrystaliczna, subst. przeciwzbrylająca: kwas tłuszczowy, sól magnezowa kwasu tłuszczowego, dwutlenek krzemu; subst. glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol.

 

Nie zawiera

glutenu, laktozy, soi, drożdży, sacharozy, sztucznych konserwantów, barwników i aromatów